Gebze Sünnet Yemeği

Gebze Sünnet Yemeği

Erkek çocukların buluğ çağına girmeden sünnet edilmeleri, tüm İslam ülkelerinde dinsel bir gerektir.
Sünnet düğünü sünnetten bir kaç gün önce başlar, çocuk sünnet kıyafetleri giydirilip gezdirilirdi. Sünnet kıyafetleri için iki önemli aksesuar, başa giyilen takkesi ve çapraz olarak elbisenin önüne takılan “Maşallah” yazılı kumaş şerittir. Sünnet düğünü olacak çocuk bir hafta önce akraba ve eş dosta götürülerek el öptürülür ve sünnet davetiyesi bırakılır. Gebze Sünnet Yemeği firması olarak bu büyük günde sizlere çok çeşitli sünnet yemekleri ile birlikte hizmet veriyoruz.

Anadolu’nun hemen her yöresinde sünnet “ilk mürüvvet olarak kabul edildiğinden ailenin durumuna göre küçük bir tören ya da sünnet düğünü yapılır. Sünnet çocuğuna düğüne katılanlar çeşitli armağanlar verir ya da yastığının altına para koyarlar. Bugün sünnet düğünü özellikle büyük kentlerde değişik bir nitelik kazanmıştır.Gebze Sünnet Yemeği hizmeti veren gebze toplu yemek şirketi sünnet mevlut yemek ihtiyaçlarında sizin yanınızdadır.

Yıllar önce kurulan ve endüstriyel mutfak konusunda çözüm ortağınız olan firmamız yılların tecrübesi ile özel günlerinizde siz değerli müşterilerimize sağlıklı, hijyenik ve kaliteli yemek misyonu ile hizmet vermektedir.

Mevlüt yemekleri konusunda uzmanlaşmış personelimiz, siparişlerinize gereken hassasiyeti göstererek; gıda mühendisimiz denetiminde aldığınız hizmeti son tüketim noktasına dek kontrol altında tutmaktadır. Özellikle uzmanlık alanımız olan mevlüt pilavı konusunda iddialıyız. Gebze Sünnet Yemeği, Kocaeli’nin en iyi mevlüt pilavcısı olarak yıllardır hizmet vermekteyiz. Cenaze yemeği, sünnet yemeği, asker yemeği gibi farklı günler için catering hizmeti veriyoruz. Sünnet yemeği fiyatları, mevlüt yemeği fiyatları için bizimle irtibaya geçin. Set menülerimiz ise buradan inceleyebilirsiniz. Mevlüt menüsü, sünnet menüsü gibi başka özel günlerinize de uyabilecek farklı farklı çeşitlerde, kombinasyonlarda yemeklerimiz mevcuttur.

Neden Gebze Sünnet Yemeği ?

Gebze sünnet yemeği Her türlü mevlüt organizasyonunuzda siz değerli konuklarınızla ilgilenirken; uzman personelimiz lezzetli sunumlarını gerçekleştireceklerdir.

Mevlütlerde Siz Bize Menünüzü Belirleyin, Kaç Çeşit Yemek olacağını bildirin, Gerisini İstanbul Toplu Yemek ve Tabldot’a Bırakın. Mevlüt Yemeklerinizi Biz Hazırlayalım. Bütçenize Göre Yemek Çeşitlerini Siz Belirleyebilirsiniz.

Sünnet düğünü yemekleriniz her biri kendi alanında deneyim sahibi ve standardı yüksek gebze günnet yemeği aşçılarımız tarafından hazırlanmaktadır.